bozicna

turnir majušnog baluna

TRAFOSTANICE POBJEDNICI PRVOG CAGE ED TURNIRA!

U uzbudljivom finalnom danu premijernog CAGE ED turnira, poredak se odlučio udarcima na "praznu branku", penalima. Najprije su u borbi za treće mjesto omladinci iz JUG-a pobijedili ekipu Elektre 2 sa dva realizirana penala, a nakon toga smo nazočili prevrtljivom finalnom dvoboju.

Šahovskom partijom uz mnoštvo opreza i taktičkog defanzivnog stava, Trafostaničari su sredinom drugog poluvremena otišli na, činilo se nedostižnih, 3:0. Ponestajalo je vremena, pa su Ragazzi navalili svom silom i u samo dvije minute udarcima izvana na postavljenu obranu stigli do izjednačenja. Posljednje trenutke regularnog dijela možete vidjeti na donjem linku, kao dokaz da su i jedni i drugi željeli rješiti susret prije penala.

Nakon prve runde penala (po 3 sa svake strane), stvari su ostale neriješene, pa su Škaričić i Janković pristupili raspucavanju. To se oteglo do kasno u noć, jer je Škaričić promašio tek svoj sedmi pokušaj, a Janković i to pogodio.

Dodjela nagrada održala se u obližnjem restoranu, a djelić atmosfere možete vidjeti u našoj galeriji (fotofinale).

Dodajmo da je najbolji strijelac opet Romeo Jović iz Makarske.

Ako se pitate što je Iva snimila 16. srpnja, bravo, i mi se pitamo. Ali eno je na slikama.